Témakörök

Karrier

Csatlakozz csapatunkhoz!

It’s that easy! – Velünk könnyű együtt dolgozni!

Ha olyan ember vagy, akit lelkesít egy közös cél és értékrend, aki szeretné a megszerzett tudását folyamatosan gyarapítani és másokkal megosztani, aki csapatban és önállóan is megállja a helyét, akkor várjuk jelentkezésedet!

Van minimum 10 jó érvünk, hogy miért érdemes nálunk dolgozni:

  • nemzetközi cégcsoport részeként egri gyárunk stabil, töretlenül fejlődik
  • elmúlt 50 évünk is azt bizonyítja, hogy velünk lehet hosszú távra tervezni
  • a versenyképes alapbért teljesítményarányos prémiummal egészítjük ki
  • sokféle béren kívüli juttatással igyekszünk megbecsülni munkavállalóinkat:
    • céges buszjáratot biztosítunk vagy támogatjuk a bejárást,
    • többféle cafeteria juttatás választható,
    • ingyenes vagy kedvezményes sportolási lehetőségeket közül lehet választani
    • a mobilitást vállaló kollégáknak albérleti támogatást nyújtunk
  • biztosítjuk a személyes, egyéni fejlődés lehetőségét
  • mentor-programmal segítjük a próbaidő alatti beilleszkedést
  • kiemelten figyelünk a biztonságos munkahelyi környezet kialakítására és a környezetvédelemre

Jellemző munkakörök cégünknél:

  • Felsőfokú végzettségűek részére (angol vagy német nyelvtudással):
    • mérnöki pozíciók (fejlesztő-, gyártástámogató-, minőségbiztosítási mérnök)
    • logisztikai, pénzügyi-számviteli, kontrolling terület
  • Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezőknek:
    • technikus, minőségellenőr, raktárkezelő, CNC programozó, forgácsoló, karbantartó
  • Egyéb középfokú, emelt szintű, OKJ-s képesítéssel rendelkezőknek:
    • adminisztrátor (általános, logisztikai, műszaki területre)
  • Betanított munka (minimum középfokú végzettséggel):
    • mechanikai szerelő

Abban az esetben is támogatunk, ha még nem rendelkezel munkatapasztalattal:

  • emailben: palyazat@aventics.com
  • levélben (3301 Eger, Pf. 262)
  • hirdetés útján (állásajánlatainkat érdemes folyamatosan figyelni partnereinknél is: profession.hu, egerallas.hu)

Nézz bele kollégáink mindennapjaiba!

Tekintsd meg nyitott pozícióinkat!

Állásajánlatok

Az Aventics Hungary Kft. folyamatosan érdekes álláslehetőséget kínál műszaki és gazdasági végzettséggel és tapasztalattal rendelkező álláskeresők számára. Abban az esetben is várjuk jelentkezését a palyazat@aventics.com címre, ha épp nem talál megfelelő lehetőséget.

Raktárkezelő

Jelentkezési határidő: 2018. június 30. 23:59

Egri üzemünk raktárkezelő munkatársat keres.

CNC gépkezelő

Egri pneumatika gyárunk CNC gépkezelő, gépi forgácsoló munkatársat keres.

Projektvezető

Egri üzemünk termék bevezetési projektvezető munkatársat keres.